HUBISLAB Moisture Max hydratační mlha 120 ml

HUBISLAB / MOISTURE MAX HYDRATAČNÍ MLHA / 120 ML

Hlavně hydratace a osvěžení, to vystihuje tento sprej. Posiluje schopnost pokožky vázat vodu a tím ji udržuje hydratovanou. Obsahuje přirozené hydratační přísady jako je polyglutamicamide, extrakt z řas a betain pro zlepšení schopnosti zadržování vlhkosti pleti.  Je bohatý na minerály, polysacharidy, vitamíny a aminokyseliny, které chrání pokožku a pomáhají zvyšovat její pružnost.

standardní cena: 999 Kč –8 % 918 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: HUB16
HUBISLAB Moisture Max hydratační mlha 120 ml
HUBISLAB 누끼 6
999 Kč –8 %

Detailní popis produktu

Účinné látky

Komplex 3 druhů kyseliny hyaluronové (hyaluronát sodný, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, acetylovaný hyaluronát sodný) – Aktivuje kožní buňky, které pomáhají k regeneraci pleti a rychle uzdravuje rány a spáleniny. Je to velmi silná látka pro hydrataci pleti.

Sodium PCA –  Je přírodní zvlhčovač pleti, který přitahuje vlhkost ze vzduchu. Má skvělé hydratační schopnosti a pomáhá udržovat pleť zdravě hydratovanou.

Xylitol (Xylityluglukosid, Anhydroxylitol, Xylitol, voda, glukóza) – Patentovaná přísada. Pomáhá pokožce udržovat její přirozenou hydrataci a ochranu. Vizuálně zlepšuje povrch pleti do 24 hodin.

Návod k použití:

Tento sprej můžete použít několika způsoby. Můžete nastříkat na celý obličej před nanesením make-upu. Je možné nastříkat sprej na hotový make-up. Lze také použít jako lehká maska, pokud pomocí vatového tamponu nanesete na suchá místa nebo místa, která potřebují intenzivně hydratovat.

KOREJSKÁ KOSMETIKA HUBISLAB

Produkty kosmetické značky HUBISLAB pro péči o pleť posilují a chrání pokožku po profesionální péči. Jsou speciálně vyvinuty pro posílení a ochranu pokožky před ošetřením a pro zklidnění a regeneraci pokožky po ošetření. Unikátní technologie HUBISLAB vznikla na základě vědeckých znalostí z biologie a znalostí z klinického testování prostřednictvím MITT (Technologie mezibuněčné transdukce makromolekul). Díky této technologii jsou pozitivní účinky na pleť větší než kdy předtím. Proteiny, nukleové kyseliny, peptidy a další účinné látky obtížně pronikaly do hlubších vrstev kůže, s novou technologií snadno pronikají do cílových buněk. Produkty jsou navrženy tak, aby se účinné látky dostávaly do hlubokých vrstev pokožky a účinky těchto látek byly co nejvyšší.

Řada MOISTER MAX

MAXIMUM HYDRATACE – Produkty této kosmetické řady jsou zaměřeny na dlouhotrvající hydrataci, revitalizaci a ochranu pleti. 3stupňový systém hydratace (hydratace, výživa, ochrana) pomáhá udržet pleť dlouhodobě hydratovanou. Protože dodá pleti potřebnou hydrataci, výživu pro udržení hydratace uvnitř kožních buněk a také ochranu před vysoušením. Tyto produkty jsou vhodné i pro extrémně suchou a drsnou pleť.

Složení:

Voda, Dipropylene Glycol ,Betaine, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Butylene Glycol, Polyglutamic Acid, Fragrance, Cetyl Ethylhexanoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Caprylate, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium PCA, 1,2-Hexandiol Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic acid, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Butylene Glycol, Algae Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Saccharide Isomerate, Sodium Citrate

Odhalte tajemství unikátní novodobé kosmetiky HUBISLAB

 

Produkty HUBISLAB jsou vysoce účinné a obsahují látky, které jsou našemu tělu vlastní. To je také důvod, proč jsou dobře snášeny a proč se tato značka stává vysoce oblíbenou po celém světě. Přípravky korejské kosmetické značky pracují na našem zkrášlení, ale umí řešit i různé problémy s pletí. Za kvalitní kosmetikou totiž nestojí žádná chemie, ale pouze přírodní účinné látky, proteiny, nukleové kyseliny a peptidy.

Právě peptidy umí s naším tělem doslova zázraky, a protože jsou našemu tělu vlastní, jsou také velmi dobře snášeny. Peptidy lze uměle vytvořit, nebo získat z rostlin, například z rýže a sóji. Umí odstranit vrásky, pigmentové skvrny i jiné nedokonalosti, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a díky tomu je naše pleť svěží a mladistvá.

A proč právě korejská kosmetika? Korejské ženy jsou pověstné svojí dokonalou péčí o pleť a z toho vychází i tato značka. Korejky vynikají bezchybnou pletí, a to i v pokročilém věku. Doslova stírají věkové hranice. Za jejich dokonalou pletí tak stojí precizní péče o pokožku, ale také prvotřídní kosmetika.

Po kosmetice HUBISLAB můžete sáhnout v případě, že vaše pokožka potřebuje notnou dávku hydratace, ale obsahuje i kvalitní přípravky pro regeneraci pleti. Působí proti stárnutí, léčí pokožku poškozenou akné a mají řadu dalších blahodárných účinků. Značka HUBISLAB se kromě toho zaměřuje také na lékařské ošetření a řadu estetických zákroků, které se vyznačují naprostou profesionalitou, bezpečností a vysokým účinkem.