Korejská kosmetika

Korejská kosmetika je na trhu již dlouho a v poslední době se jí dostává větší pozornosti. Zajímá Vás proč? Rádi Vám na tuto otázku odpovíme. Hlavním důvodem jsou INOVACE. Korejci sázejí nejen v oblasti kosmetiky především na vývoj. Díky tomu jsou produkty korejské kosmetiky tolik účinné. Korejci do svých kosmetických produktů přidávají peptidy, beta-glukany, asiatikosidy a další přírodní látky ve skvělé kvalitě, tím jsou produkty velmi kvalitní a vyhledávané.

Všechna inovativní složení krémů by neměla takový efekt, kdyby Korejci neměli dokonale promyšlený způsob, jak dané produkty používat. Jejich desetistupňová péče o pleť je základem pro krásnou pleť, která je pro Korejce typická. Korejské ženy jsou známé svojí bezchybnou pletí a také tím, že se o sebe skutečně pečlivě starají.

Produkty, která najdete na našem e-shopu jsou pečlivě vybrány a odzkoušeny nejen námi. Náš e-shop Vám nabízí především produkty jihokorejské značky Jeu’Demeure, kterou definují především patentované peptidy. Kosmetika je vytvořena především na bázi peptidů, které jsou našemu tělu vlastní a tak nehrozí nežádoucí reakce nebo dokonce alergie. Peptidy jsou velmi dobře snášeny, a proto se používají jako unikátní ingredience luxusních kosmetik na celém světě. Pomáhají řešit problémy se stárnutím kůže, vypadáváním vlasů, bojují s příznaky akné i s atopickým ekzémem. Tato kosmetika se totiž řídí pravidlem, že jedině zdravá pokožka může být opravdu krásná, a tak neobsahuje parabeny, minerální oleje, sírany, ethanol, umělé barvy ani syntetické vůně.

Značka Jeu’Demeure nabízí širokou paletu kosmetických produktů. Pokryje tak každodenní péči o pokožku i dny, kdy chcete vaší pleti dopřát něco extra a kdy se o ni chcete pečlivě starat. Nejoblíbenějšími produkty této značky jsou produkty řady COLLAGEN GERMINATING PEPTIDE. Pleťový krém z této řady je nejoblíbenější u našich zákaznic. Jedná se o všestranný krém s hladkou a jemnou krémovou texturou, která se velmi dobře vstřebává. Krém má anti-aging účinky, takže zjemňuje vrásky a celkově regeneruje pleť. Dodává jí mladistvější vzhled, protože obnovuje přirozenou tvorbu kolagenu, a zároveň hydratuje pleť do hloubky.

Pokud se poohlížíte ještě po jiné korejské kosmetice, vyzkoušejte značku HUBISLAB. Sáhnout po ni můžete v případě, že vaše pokožka potřebuje notnou dávku hydratace, ale i kvalitní přípravky pro regeneraci pleti. Produkty působí proti stárnutí pokožky, léčí pleť poškozenou akné a mají řadu dalších blahodárných účinků.  Laboratoř kombinuje přírodní ingredience s peptidy, proteiny a nukleovými kyselinami. Hlavní účinek ale spočívá v růstových faktorech, které jsou pro pokožku velice přínosné a které navyšují tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Růstové faktory aktivují kožní receptory, které stimulují obnovu buněk a následnou regeneraci pokožky. Z této kosmetiky je velmi oblíbená čistící pěna MOISTURE MAX, která nejenže skvěle čistí díky jemným šetrným bublinkám, ale navíc díky obsahu HYALO MATRIX –  komplexu tří typů kyseliny hyaluronové skutečně hydratuje pleť do hloubky.

Korejská kosmetika je zkrátka jiná. Není jen o konkrétních krémech, ale o celkovém přístupu v péči o pleť. Nabízí produkty, které jsou rozmanité a mezi kterými si vyberou ti nejnáročnější.  Kosmetika je šetrná ke všem typům pleti, má složení, které jinde nenajdete a za kterým stojí nejnovější výzkumy a patentované technologie. Péče o pleť s korejskou kosmetikou je prostě zážitek. Tak si ho užijte i vy!

Kam pokračovat dále? Kosmetika podle druhu pleti >