VRang Kosmetický přístroj na obličej s LED světlem a galvanickou technologií a vibrační funkcí - zlatý

Představujeme Vám inovativní a jedinečný přístroj pro péči o Vaši pleť. Tato novinka využívá LED světlo, galvanickou technoligii a vibrace. Dnes už je prokázána mnoha studiemi léčívá síla LED světla. Světelná terapie umí nejen vráskám předcházet, ale umí vrátit čas a zjemní i hluboké vrásky. Galvanická technologie umí dokonale vyčistit pokožku, póry, odstraní pigmentové skvrny a sjednotí tón pokožky. Její benefit spočívá také v tom, že napne a vyhladí vrásky, čímž zredukuje znaky stárnoucí pokožky. Vibrace zase zajistí masáž, která prokrví pokožku, zlepší lymfatický systém a tím dojde k rychlejšímu a lepšímu odvodu nečistot. Vibrace jsou zvoleny ve vhodné intenzitě, aby se dostali až do spodních vrstev pokožky, ale zároveň, aby nepoškodily jemné žilky a kapiláry.

Díky těmto třem technologiím se účinné látky z krémů a sér dostanou tam, kam mají, aby byly, co nejúčinnější. Vaše pokožka bude čistčí a mladší!

Masážní přístroj pro mladistvý vzhled vaší pokožky.  3 v 1 Vrang obsahuje LED světlo, galvanickou a vibrační technologii.  5ti minutová péče, která dokáže zázraky!

  • Odstraňuje vrásky
  • Rozzáří pleť
  • Sjednotí tón pleti
  • Vykreslí kontury obličeje
  • Pro péči po estetických zákrocích
standardní cena: 3 399 Kč –11 % 2 999 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: LED
VRang Kosmetický přístroj na obličej s LED světlem a galvanickou technologií a vibrační funkcí - zlatý
vrang silver
3 399 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Výživa pleti
LED světlo pomáhá k regeneraci buněk, lepšímu prokrvení pleti, vyživení pokožky a tvorbě kolagenu. Blahodárná masáž může podpořit prokrvení pleti, stimulovat hluboké svalstvo, aktivovat lymfatický systém.
 
Proti vráskám
Použitím Vrang dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek pleťové péče. Vaše pleť tak bude vypadat mladší a vrásky budou jemnější.
 
Pozvednutí kontur obličeje
Masáž krku, tváří, čela a očního okolí má pozitivní vliv na lymfatický systém. Díky tomu dochází k vypnutí pokožky a pozvednutí kontur obličeje.
 
Sjednocení tónu pleti
Ionizování pleti pomáhá lepší absorpci krémů, které mají pozitivní vliv na zesvětlení a sjednocení tónu pleti.
 
Lifting
Díky LED světlu a 14 000 vibrací za minutu pomáhá obnovit elasticitu pleti a tvorbu kolagenu. Tím dochází k napnutí pokožky.
 
Hygienická aplikace
Nanášet krém na pleť můžete přímo hlavicí Vrang, aniž byste použili prsty, do krému se tak nedostanou nežádoucí látky.edostanou bakterie.
 

Galvanicita

0,4 mA/cm2

Vibrace

14.000 rpm

Led světlo

360 nm

Materiál

Titan

Váha

40g

Obsah / příslušenství

Včetně 1 baterie  1,5 V AAA baterie

Varování

Pokud máte po použití problémy s pletí, přestaňte přístroj používat. Nenechte přístroj spadnout a vyvarujte se silným nárazům. Neodborně nerozebírejte. Nečistěte chemickými prostředky, alkoholem ani benzenem. Neuchovávejte zařízení ve vysoké vlhkosti a nedávejte do vody. Nedoporučujeme používat osobám s kardiostimulátorem, při problémech se štítnou žlázou a při onemocněních epilepsií.