mccosmetics Kávový zpevňující tělový krém 200 ml

MCCOSMETICS / KÁVOVÝ ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM / 200 ML

Zeštíhlující a zpevňující krém proti celulitidě s obsahem kávy, který pomáhá odstraňovat celulitidu a redukovat tuk a tukové buňky, zlepšuje odvádění přebytečných tekutin z pokožky, předchází zadržování vody v pokožce.

standardní cena: 1 999 Kč –42 % 1 149 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: MC5061
mccosmetics Kávový zpevňující tělový krém 200 ml
mccosmetics Kávový zpevňující tělový krém 200 ml
Akce
1 999 Kč –42 %

Detailní popis produktu

Trápí Vás celulitida a hledáte způsob jak se jí zbavit? Využijte účinků kávy, která je hlavní složkou toho krému.

Káva je nejen skvělý životabudič, ale díky obsahu kofeinu dokáže:

  • vyhladit pokožku
  • pomáhá redukovat projevy celulitidy
  • předchází tvorbě další celulitidy
  • zpevňuje pokožku
  • odbourává tukovou tkáň
  • zlepšuje mikrocirkulaci krve
  • pomáhá odstraňovat přebytečnou vodu v těle

Jak je známo, kofein v kávě může napomáhat roztažení krevních cév a omezovat výskyt kožních jamek. Káva je také bohatá na antioxidanty, které pomáhají podporovat celkově zdravější tón pleti. Podle Americké společnosti pro dermatologickou chirurgii mohou masáže napomáhat lymfatickému systému lépe pracovat, napínat tkáň a docílit tak hezčího vzhledu pokožky bez celulitidy.

Kromě boje proti celulitidě také chrání a zlepšuje pružnost pokožky!

Pravidelná masáž tělovým krémem zlepší prokrvení pokožky a také urychlí vyplavování nečistot z těla.

POPIS:

Modelující krém obsahující složky redukující tuk a tukové buňky. Také zlepšuje odvod přebytečných tekutin a lymfatický systém těla.

DOPORUČENO PRO:

Boj s tukem a celulitidou. Aktivní složky Kávového krému mají lipolytické a anticelulitidní vlastnosti. Povzbuzují metabolismus tuků uložených v tukových tkáních a udržují a zlepšují elasticitu pokožky.

JAK POUŽÍVAT:
Vmasírujte krouživými pohyby do pokožky a nechte vstřebat. Používejte na problematické partie těla (stehna, boky, zadeček a bříško). Používejte ráno a večer.

BALENÍ:

200ml

Kromě korejské kosmetiky nabízíme v tuto chvíli také kosmetickou řadu španělské značky MCCosmetics. Její produkty vyvíjejí špičkoví odborníci s dlouholetými zkušenostmi na kosmetickém trhu. Složení všech produktů podléhá nejvyšším nárokům a vychází z neustálých inovací i z pravidelného testování kvality. Španělská značka MCCosmetics se tak pyšní vysokou účinností a zároveň je šetrná k pokožce i k životnímu prostředí. Zaručuje okamžité výsledky od jejího prvního použití.