Close

Jeu'Demeure

znamená „Zůstaňte mladí“,
a to splňují všechny naše produkty.

Více ZDE
logo cellion lab

Cellion Lab Inc. založila kosmetickou řadu  „Jeu’Demeure” na bázi peptidů a jejich nejlepších vlastností a to za použití světově unikátních výrobních technologií šetrných k životnímu prostředí.

Peptidy jsou látky obsažené v lidském těle, tedy tělu “vlastní”. To je důvod, proč je peptid všeobecně dobře snášen a používán jako prvotřídní ingredience luxusních kosmetik v Evropě, USA a v dalších rozvinutých zemích. Jeu’Demeure vyvíjí peptidovové kosmetické produkty doporučené i pro klienty s problémovou pletí.

Logo Jeu'Demeure

Už od narození člověka provází problémy s pletí : svědění a suchý ekzém malých dětí, pupínky a zarudnutí pokožky teenagerů, vrásky, tmavé kruhy pod očima a vypadávání vlasů v pokročilém věku, nadmíru vysušená pokožka u starších.

Musí být jediným řešením bolestivá léčba na kožních klinikách? Nebo je nutné každý den užívat léky? Tím pravým řešením je používání spolehlivých a pečujících kosmetických produktů.

Jeu’Demeure vyrábí kosmetiku nejen pro zkrášlení, ale především pro řešení našich problémů s pletí. Výsledek je jiný, pokud použijeme rozdílné ingredience. Jak efektivní by mohla být kosmetika spoléhající pouze na koncept a marketingovou strategii?

Jeu’Demeure je ambiciozní značka používající nejlepší světovou výrobní peptidovou technologii. 

Rosteme jako profesionální značka a to díky tomu, že se naše týmy odborníků poctivě věnují řešení problémů s pletí klientů na celém světě. To nám  umožnuje dosahovat skvělých výsledků při řešení různých problémů s pletí a stále větší zájem o naše produkty.

Pleťové masky