Neohodnoceno

Jeu'Demeure Mineral Mask - hydratační pleťová maska 25 ml / 1 ks

JEU'DEMEURE/ 25 ML

Luxusní pleťová maska obsahuje vysokou koncentraci peptidů a minerálů, které pleť perfektně hydratují a zároveň posilují její elasticitu. Jedinečné složení udržuje pleť jemnou a vláčnou s vyváženým pH a pokožka je po nanesení masky opět svěží a plná života.

Skladem
Kód: CELL58
Značka: JEU’DEMEURE
69 Kč

Vyzkoušejte unikátní pleťovou masku obsahující jedinečnou dávku peptidů, beta-glukanu, minerálů a lecitinu. Díky tomuto vitamínovému koktejlu bude vaše pleť opět hydratovaná a získá svěží a mladistvý vzhled. Plátýnková maska, která je vyrobená z unikátního materiálu CUPRA, zvýší pružnost a hebkost unavené a dehydratované pleti a zaplaví ji vyživujícími látkami, které vaše pokožka přesně potřebuje. Maska je vytvořená z měkkých jemných vláken na bázi přírodní viskózy a vzhledem připomíná ušlechtilé hedvábí. Díky svým jedinečným vlastnostem umožňuje maximální vstřebání všech aktivních látek hluboko do pokožky. Pleť je po použití masky opět pružná, hebká a dlouhodobě hydratovaná. Použití textilní masky je navíc velmi jednoduché a příjemné, a tak neváhejte tuto novinku vyzkoušet. Ke klasickým maskám se jen tak nevrátíte.

Použití:

Po otevření obalu v pravém horním rohu vyjměte masku a přiložte ji na obličej. Masku aplikujte vždy na předem vyčištěnou pleť ideálně ošetřenou ještě tonikem. Masku nechte působit 15 - 20 minut. Po této době ji sundejte z obličeje a zbytky séra jemně vmasírujte do pokožky. Nesmývejte vodou.