Balíček - Blandice Luxusní zklidňující hydrogelová maska s beta-glukanem 4 ks x 30 ml

BLANDICE / 4 x 30 ML

Pleťová hydrogelová maska dodá vaší pokožce maximální výživu a péči. Doporučujeme též na zklidnění pokožky díky vysokému obsahu kvalitního beta-glukanu (1.400 ppm). Vhodná také po kosmetických a zejména laserových zákrocích, microneedlingu pro zklidnění pleti.

EXPIRACE: 3/2024

standardní cena: 1 060 Kč –32 % 719 Kč
Dostupnost: Vyprodáno (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: GA02-BAL
Balíček - Blandice Luxusní zklidňující hydrogelová maska s beta-glukanem 4 ks x 30 ml
4 ks Blandice hydrogel betaglukan
Akce
1 060 Kč –32 %

Detailní popis produktu

Popis:

Pleťová hydrogelová maska dodá vaší pokožce maximální výživu a péči. Doporučujeme též na zklidnění pokožky po kosmetických a zejména laserových zákrocích.

 

Funkce:

Výživa pokožky po ošetřeních jako je microneedling, frakční radiofrekvence atd, hydratace pro suchou pleť, zklidnění přehřáté a zarudlé pleti po opálení nebo laserovém zákroku

 

Hlavní ingredience:

Beta-glukan (1,400 ppm)

Návod k použití: Maska se skládá ze dvou částí. Jedna je určena na horní polovinu obličeje a druhá na spodní. Očištěte si pleť a naneste nejdříve masku na horní část  a pak na dolní. Nechte působit 20 - 40 minut. Nesmívejte. Doporučujeme používat 2 - 4 měsíčně.

Typ pleti:

Pro všechny typy pleti, vhodné i pro citlivou a problematickou pleť

U nás naleznete i několik produktů průlomové korejské značky Blandice, která nabízí produkty pro přirozenou krásu. Vyzkoušet můžete jejich hydrogelové pleťové masky, které jsou šetrné k pokožce, mají přírodní složení, jsou vysoce účinné a navíc se skvěle používají. Produkty Blandice se hodí pro všechny typy pleti a výjimkou není ani citlivá nebo problematická pokožka. Pleťové masky jsou vhodné také pro zklidnění pleti, proti zarudnutí a zaručí dokonalou hydrataci.